Menü Bezárás

A TANTESTÜLET

Tanosné Horváth Mártaigazgató, biológia, földrajz szakos tanár, mesterpedagógus
Sinka-Szép Katalinigazgatóhelyettes, angol, földrajz szakos tanár
Boda Rékaigazgatóhelyettes, tanító, angol szakos tanár, mesterpedagógus
Ambruzsné Budaházi Gyöngyitanító, gyermekvédelmi felelős
Antalné Fáskerti Ildikótanító
Bardon Barnabásvizuális kultúra szakos tanár
Boltuzitsné Szirmai Csillatanító, földrajz, etika szakos tanár, gyermekvédelmi felelős
Bózsó-Andrássy Dalmatanító
Ciocuta Ildikótanító
Dancsok Gabriellatanító, intézményfejlesztési munkaközösség-vezető
Dohos-Zsebedíts Líviatanító, ének szaktanító, angol szaktanító, mesterpedagógus, idegen nyelvi munkaközösség-vezető
Enyedi Tímeamagyar szakos tanár
Frang Ilonamagyar, angol szakos tanár, humán munkaközösség-vezető,
Haászné Danyi Tündematematika, fizika szakos tanár
Kátai Katalinfejlesztőpedagógus
Kissné Adamik Tímeatanító, napközis munkaközösség-vezető
Kiss Imre Ottótanító, testnevelés szaktanító
Kőszegi Istvándigitális kultúra szakos tanár
Kulcsárné Bernáth Hajnalkakönyvtáros tanár
Lubnicki Catrionaangol nyelvi lektor
Mészáros Mártontestnevelő szakos tanár
Mihályiné Lakatos Anitafejlesztőpedagógus, mesterpedagógus
Nagy Félixrendszergazda
Németh Imrénéiskolatitkár
Oraveczné Hegyesi Andreapedagógiai asszisztens
Pártos Orsolyatestnevelő szakos tanár
Pintér Károlynétechnika szakos tanár, művészeti munkaközösség-vezető
Privigyei Csabatermészettudomány, biológia szakos tanár
Siklósiné Kósa Anikótestnevelés, földrajz szakos tanár, osztályfőnöki munkaközösség-vezető
Sinkó Ivett Mónikavizuális kultúra szakos tanár, tanító
Szabóné Székely Erikatanító, 1-4. o. munkaközösség-vezető, mesterpedagógus
Szakáll Anna Reginaiskolapszichológus
Szendreiné Erős Hajnalkatanító
Szilvásiné Vnoncsek Karolinapedagógiai asszisztens
Újvárosi Tibortanító, magyar szakos tanár
Varga Orsolya Enikőének szakos tanár
Vargáné Boros Andreatanító
Varga Viktóriatanító, angol szaktanító
Veres Gyulánéfizika, matematika szakos tanár, reál munkaközösség-vezető
Wiand Juditfejlesztőpedagógus, angol szakos tanár

Fogadó órák az alsó tagozaton

Ambruzsné Budaházi Gyöngyiszerda3. óra
Antalné Fáskerti Ildikóhétfő3. óra
Boda Rékapéntek16.00-17.00
Bózsó-Andrássy Dalmahétfő5. óra
Ciocuta Ildikószerda2. óra
Dancsok Gabriellahétfő4. óra
Dohos-Zsebedits Líviacsütörtök5. óra
Kátai Katalinpéntek1. óra
Kiss Imrecsütörtök3. óra
Kissné Adamik Tímeahétfő4. óra
Lubnicki Catrionaszerda2. óra
Mészáros Mártonszerda3. óra
Mihályiné Lakatos Anitahétfő7. óra
Pártos Orsolyahétfő4. óra
Sinkó Ivett Mónikacsütörtök5. óra
Szabóné Székely Erikaszerda5. óra
Szakál Anna Reginahétfő15.00-16.00
Szendreiné Erős Hajnalkakedd6. óra
Varga Viktóriakedd5. óra
Vargáné Boros Andreapéntek4. óra